Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 209.6 MB
  • Version 1.4.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Outfit7
IOS mobil cihazınız sizlere başarılı bir eğlence sunmak için Konuşan Tom'u avuçlarınızın içerisine getiriyor.

Sevimli kedicik Konuşan Tom IOS  mobil cihazınızda sizlere farklı ve renkli bir eğlence sunuyor. Bu eğlencenin ortaklarından biri olmak için oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Oyunda rengarenk bir balon dünyası sizleri bekliyor. Bir bir balonları patlatın puanları toplayın yeni karakterler ile oyuna daha da eğlence getirin. 

Parmaklarınızı ısıtın ve hayatınızın eğlence dolu bölümünde yer almaya hazırlanın. Bu baloncuk vurmaca, baştan sona inişli çıkışlı ve heyecanla dolu  müthiş kişiselleştirilebilir karakterlerin bulunduğu, bölüm sonu canavarlarıyla korkusuz karşılaşmalar sunan ve arkadaşlarınızla mücadele içerisine gireceğiniz eğlence dolu bir mobil oyundur. Bu oyunu oynamak çocuk oyuncağı gibi görünse de aslında hiç öyle değildir.

Seviyeleri tırmanarak baloncuk eğlencesinin yeni zirvelerine ulaşmak için, zafer yolunda bölüm sonu canavarlarını yok etmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınıza çevrim içi ve çok oyunculu bir oyun modunda meydan okumak için onları oyuna davet edin ve patlatmanın ustasının kim olduğunu herkese göstermek için tüm hünerlerinizi ortaya koyun. 

 

 

Daha Fazla Göster
Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca indir
DİĞER SÜRÜMLER